Aby Ten Dzień okazał się być idealny

Dzień w którym powiemy sobie sakramentalne „tak”, to jeden z najpiękniejszych dni dla każdej pary. Wymarzony i niezapomniany. Poprzedza go sporo przygotowań, godziny debat i przekonanie, że uroczystość będzie długo wspominana przez gości. Ponieważ owe wydarzenie odgrywa istotną rolę w naszym życiu, zadbajmy o każdy pozornie mało istotny szczegół – zaczynając od wyboru jak najlepszej sali weselnej oraz smacznego menu, skończywszy na najlepszym zespole muzycznym.

Continue reading

Na czym polega praca przedsiębiorstw organizujących śluby?

Dzisiaj jak wszyscy wiemy mamy coraz to bardziej napięty kalendarz. Z tego względu coraz częściej korzystamy z usług wyspecjalizowanych jednostek usługowych. Dotyczy to nieomalże jakichkolwiek sfer w naszym życiu: zacząwszy od posiłku zleconego firmie kateringowej do tak ważkich spraw jak zorganizowanie uroczystości zaślubin.

Continue reading

Po czym poznać dobrą kapelę na wesele?

Przychodzi wreszcie TEN dzień, wymarzony, wyczekany, rozplanowany w każdym szczególe, zwykle jedyny, najwspanialszy dzień naszego życia – dzień naszego ślubu! Często przygotowujemy się długo do tego wydarzenia, już od wielu miesięcy „zaklepujemy” salę, zespół muzyczny na wesele, ustalamy wszystkie terminy i szczegóły, zapraszamy rodzinkę i innych gości. Wstajemy z łóżka tego dnia podekscytowani, poddajemy wszelkim zabiegom upiększającym , udajemy do kościoła tonącego w kwiatach, w którym zaprzyjaźniony duchowny odprawia wspaniałą ceremonię.

Continue reading