Pacala Szczecin

Postaw na kreatywność

Plan uroczystości weselnej w każdym szczególe

Plan uroczystości weselnej w każdym szczególe
Planowanie wesela to czasochłonne przedsięwzięcie. Para młoda, a niekiedy także ich rodzice, powinni dopilnować bardzo wielu ważnych spraw.
Fotografia ślubna , ,

Po czym poznać dobrą kapelę na wesele?

Po czym poznać dobrą kapelę na wesele?
Nadchodzi nareszcie TEN dzień, wymarzony, wytęskniony, zaplanowany w każdym szczególiku, zwykle jedyny, najwspanialszy dzień w naszym życiu – dzień naszego ślubu! Często przygotowujemy się długo do tegoż wydarzenia, już wiele miesięcy wcześniej „zaklepujemy” salę, zespół muzyczny na wesele, ustalamy wszelkie terminy i szczegóły, zapraszamy bliskich i innych weselników. Budzimy się tego dnia podnieceni, oddajemy się w wprawne ręce fryzjera i kosmetyczki , udajemy do kościoła tonącego w kwiatach, w którym zaprzyjaźniony ksiądz odprawia klasyczną ceremonię.
Fotografia ślubna , , , , , , , , , , , , , ,

Zatroszczmy się o detale

Zatroszczmy się o detale
Kiedy pragniemy posiadać świadomość, że nasz ślub i wesele będą idealnie takie, jak wciąż sobie to wyobrażaliśmy, iż wszystko pójdzie pięknie i idealnie, to z pewnością musimy zadbać o każdy najmniejszy drobiazg.
Fotografia ślubna ,

Na czym polega praca przedsiębiorstw organizujących śluby?

Na czym polega praca przedsiębiorstw organizujących śluby?
Dziś jak wszystkim wiadomo mamy coraz mniej wolnego czasu. Z tej przyczyny coraz to częściej korzystamy z usług wyspecjalizowanych jednostek z sektora usług. Tyczy się to niemal jakichkolwiek dziedzin w naszym życiu: począwszy od dania zleconego firmie zajmującej się kateringiem do tak ważnych zagadnień jak zorganizowanie ślubu i wesela.
Fotografia ślubna , , , , , ,

Aby Ten Dzień okazał się być idealny

Aby Ten Dzień okazał się być idealny
Dzień w którym powiemy sobie sakramentalne „tak”, to wyjątkowy moment dla każdej pary. Wymarzony i niezapomniany. Poprzedza go długie godziny przygotowań, godziny rozmów oraz nadzieja, iż uroczystość będzie przez długi czas dobrze wspominana przez biesiadników. Z racji, że owe wydarzenie należy do najważniejszych w życiu, powinniśmy przemyśleć każdy pozornie mało istotny szczegół – zaczynając od wybrania jak najdoskonalszej sali weselnej i wyśmienitego menu, zakończywszy na najlepszym zespole muzycznym.
Fotografia ślubna , , , ,