Pacala Szczecin

Postaw na kreatywność

Aby Ten Dzień okazał się być idealny

Aby Ten Dzień okazał się być idealny
Dzień ślubu, to wyjątkowy moment dla każdej pary. Jedyny i wyśniony. Poprzedza go dużo przygotowań, godziny debat i przeświadczenie, iż uroczystość będzie przez długi czas dobrze wspominana przez biesiadników. Ponieważ owe wydarzenie odgrywa istotną rolę w naszym życiu, zatroszczmy się o każdy najdrobniejszy szczegół – począwszy od wyboru jak najdoskonalszej sali weselnej oraz apetycznego menu, zakończywszy na wspaniałej orkiestrze.
Fotografia ślubna , , , ,

Plan uroczystości weselnej w każdym szczególe

Plan uroczystości weselnej w każdym szczególe
Organizacja wesela to niemałe przedsięwzięcie. Para młoda, a najczęściej dodatkowo ich najbliżsi, muszą dopilnować bardzo wielu istotnych spraw.
Fotografia ślubna , ,

Po czym poznać dobrą kapelę na wesele?

Po czym poznać dobrą kapelę na wesele?
Nadchodzi nareszcie TEN dzień, wyśniony, wytęskniony, rozplanowany w każdym szczególiku, zwykle jedyny, najszczęśliwszy dzień naszego życia – dzień naszego ślubu! Często szykujemy się długo do tegoż wydarzenia, już wiele miesięcy wcześniej „zaklepujemy” restaurację, zespół muzyczny na wesele, ustalamy wszelakie terminy i szczegóły, zapraszamy rodzinkę i innych weselników. Budzimy się tego dnia podekscytowani, oddajemy się w wprawne ręce fryzjera i kosmetyczki , udajemy do kościoła przybranego bardzo odświętnie, w którym zaprzyjaźniony ksiądz odprawia klasyczną ceremonię.
Fotografia ślubna , , , , , , , , , , , , , ,

Zatroszczmy się o detale

Zatroszczmy się o detale
Kiedy pragniemy posiadać świadomość, że nasz ślub i wesele będą idealnie takie, jak wciąż sobie to wyobrażaliśmy, iż wszystko pójdzie pięknie i idealnie, to z pewnością musimy zadbać o każdy najmniejszy drobiazg.
Fotografia ślubna ,

Na czym polega praca przedsiębiorstw organizujących śluby?

Na czym polega praca przedsiębiorstw organizujących śluby?
Dziś jak wszystkim wiadomo mamy coraz mniej wolnego czasu. Z tej przyczyny coraz to częściej korzystamy z usług wyspecjalizowanych jednostek z sektora usług. Tyczy się to niemal jakichkolwiek dziedzin w naszym życiu: począwszy od dania zleconego firmie zajmującej się kateringiem do tak ważnych zagadnień jak zorganizowanie ślubu i wesela.
Fotografia ślubna , , , , , ,