Zagraniczny ślub – Najnowsza moda na śluby za granicą

Ślub to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w naszym życiu. Pragniemy tej ceremonii od dzieciństwa. Przez kolejne lata tworzymy w myślach scenariusz tego szczególnego dnia, a kiedy ta niezapomniana chwila już tuż tuż, pragniemy, by wszystko było perfekcyjne. Organizacja zaślubin oraz wesela to duże przedsięwzięcie.

Continue reading

Ślub gdzieś za granicą to coś niezapomnianego!

Pobranie się w kościele, do którego należy młoda? To niewątpliwie najczęściej spotykany scenariusz wśród Polaków. Jednakże nikt nie sugeruje, że to małżeński obowiązek: może księża i organista nie będą za bardzo zadowoleni, bo tak jakby stracili pieniądze, lecz tak czy siak możliwość, która za chwilę zostanie przedstawiona jest pod praktycznie każdym punktem czymś niesamowitym.

Continue reading

Nie akceptujesz tradycyjnego ślubu cywilnego? Oto coś dla Ciebie!

Każda z twoich koleżanek jest już po ślubie kościelnym. Miały bardzo gwarne imprezy weselne, były zwyczajowe zabawy, była muzyka na żywo, przyjechała familia z najbardziej oddalonych zakątków Polski, a także z zagranicy. Jacyś kuzyni i kuzynki, których nie widziano długie lata nagle zjawili się aż pierwsze, co przychodzi do głowy, to stwierdzenie: „ale żeście się zmienili”. No tak, wszystko to znasz, a często słyszysz pytania: kiedy przyjdzie na ciebie czas? Nie odpowiadasz, bo tak naprawdę chcesz mieć ślub kościelny, lecz nie taki, jak wszyscy.

Continue reading

Wybór zaproszenia na ślub – niebłaha decyzja dla przyszłych nowożeńców

Artykułów dotyczących ślubów oraz przyjęć weselnych zapewne nawet mało zainteresowani tymi zagadnieniami dali radę w czasie swojego życia przeczytać całkiem dużo. Jednakże często tak czy siak mamy wielki mętlik w swojej głowie. No wiadomo: niby wiemy niemal wszystko co najważniejsze odnośnie ślubów i organizacji przyjęć weselnych, ale tak czy siak realia są takie, że bez głębszego zapoznania się z całym tematem będziemy mieć bardzo duży problem z tym by nie zrobić gafy, tego błędu, którego później będziemy bardzo żałowali.

Continue reading