Pacala Szczecin

Postaw na kreatywność

Szczególne okazje wymagają specjalnego stroju

Szczególne okazje wymagają specjalnego stroju
Są takie uroczystości, na których obowiązuje ścisły dress code i każdy musi się go dokładnie trzymać. Im istotniejszy jest bal na który się wybieramy, tym bez wątpienia znaczniejsza jest gwarancja, że będzie na nim obowiązywał strój wieczorowy, który rządzi się własnymi prawami i który w pewnym stopniu udowadnia, czy potrafimy zachować się odpowiednio do obowiązującej sytuacji. I o ile w niektórych sytuacjach można nagiąć trochę zasady, to mimo wszystko tu bez wątpienia powinniśmy się ściśle trzymać wytycznych.
Modne stylizacje , , , , , ,

Rewelacyjne propozycje firmy New Look

Rewelacyjne propozycje firmy New Look
O każdej porze roku niezwykle ważne jest to, by spódnice zgodne były nie tylko z trendami, co z wygodą każdej klientki. Nieistotne, czy zimno, czy ciepło – outfity zawsze mogą wpisywać się w ramy panującej teraz mody. Znakomite kroje, perfekcyjne materiały, specjalnie dobrane przez producenta, są niezwykle . Dzięki bardzo szerokiemu wyborowi kobiety mogą znaleźć krój spódnicy doskonały dla siebie na każdą porę roku.
Modne stylizacje , , , , ,

Co założyć na swoje ciało w trakcie zimy?

Co założyć na swoje ciało w trakcie zimy?
Zima w kraju nad Wisłą? W sumie ładna pora roku – choć z pewnością sprawia Polakom sporo problemów. Przykładowo w odróżnieniu od choćby mieszkańców Australii, Arizony bądź Wietnamu musimy przygotować na ową część roku dosyć drogie wdziania.
Modne stylizacje , , ,