Pacala Szczecin

Postaw na kreatywność

Postaw się w miejscu Twego domu

Postaw się w miejscu Twego domu
Zastanawiasz się, jak urządzić mieszkanie? Co wybrać, jak stylistycznie złożyć wszelkie komponenty? Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż nie tylko Ty nad tym się zastanawiasz. W każdy dzień wiele osób zastanawia się jak urządzić swój dom. W przeszłości było trochę prościej, bo nie istniał zbyt rozległy wybór, aktualnie wybór istnieje, ale nie zawsze odpowiedni na naszą kieszeń, nie możemy także zakupić każdej rzeczy, na którą mamy ochotę. Wiadomo, czynnik ekonomiczny jest najistotniejszy.
Projektowanie wnętrz , , , , , , , ,

Komplety pościeli – na prezent i na co dzień

Komplety pościeli – na prezent i na co dzień
Każdy podczas przeprowadzki lub urządzania wnętrz odkrywa pozornie zwykłe rzeczy, bez jakich jednak trudno się obyć. Poza oczywistymi przykładami, jak meble, lampy albo media, strategiczna okazuje się ilość takich przedmiotów, jak chociażby komplety pościeli.
Projektowanie wnętrz ,

Aranżacja kilku pokoi versus urządzanie kawalerki

Aranżacja kilku pokoi versus urządzanie kawalerki
Kawalerka może pełnić rolę mieszkania, nawet dla całej rodziny, kiedy tylko jest odpowiednio wyposażona. Wybierając części aranżacji powinniśmy jednak podejść do takiego mieszkania trochę inaczej aniżeli w przypadku typowego mieszkania. Przede wszystkim, kawalerka zmusza projektanta do do wielu rozwiązań kompromisowych. Co to oznacza w praktyce?
Projektowanie wnętrz , , , , , , ,

Jakimi środkami uatrakcyjnić nasz dom?

Jakimi środkami uatrakcyjnić nasz dom?
Ciekawe urządzenie naszych pomieszczeń w mieszkaniach niejednokrotnie wymaga od nas pokaźnego wysiłku. Trafna aranżacja wnętrz jest bowiem współcześnie przez nas często pożądana.
Projektowanie wnętrz