Skip to Content

mieszkania

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/pacala.szczecin.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kup ładny kinkiet

lampy
Autor: Technolux
Źródło: Technolux
Jeśli zależy nam na tym, żeby pokoik naszego malucha stał się wyjątkowy, powinniśmy pomyśleć o odpowiednim oświetleniu w pomieszczeniu dla naszego dziecka. Dobrze wybierając kinkiet wziąć pod uwagę to, co lubi nasz maluch. Kinkiety dla dzieci są różnorakie.

Mieszkanie a inne wydatki

meble
Autor: Dziedzic
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/zestaw_code_firmy_dziedzic.jpg
To jak mieszkamy świadczy z jednej strony o naszej sytuacji finansowej, z drugiej o naszym guście. Nie zawsze duże zarobki mają wpływ na cudowny wystrój wnętrz. Niektórzy z nas po prostu nie zawracają sobie tym głowy, zamiast inwestować w mieszkanie czekają na chwilę, gdy już naprawdę trzeba będzie coś zrobić z mieszkaniem. Do tego czasu korzystniej wydać oszczędności na coś bardziej potrzebnego, przykładowo, na fantastyczne wakacje.

Tekstylne akcesoria do każdego mieszkania

sypialnia
Autor: Technolux
Źródło: Technolux
Dekorowanie wnętrz nie opiera się tylko i wyłącznie na prawidłowym dopasowaniu oryginalnych mebli tudzież sprzętów domowych. Ważne są także różnego rodzaju inne akcesoria, które tworzą idealną, spójną całość.

W jaki sposób dobrze nastawić się na remont domu?

remont mieszkania
Autor: BromfordGroup
Źródło: http://www.flickr.com
Odnawianie domu lub mieszkania zawsze jest sporym wyzwaniem dla właścicieli. W zależności od chęci, umiejętności i finansów można przeprowadzać remont na własną rękę lub zatrudnić odpowiednią ekipę. Ta pierwsza opcja, czyli robienie remontu na własną rękę można wprowadzić w jednym przypadku – gdy osoba remontująca ma doświadczenie i potrafi przeprowadzać tego rodzaju czynności. Oczywiście im mniej osób wykonujących prace i im bardziej rozległa powierzchnia do odnowienia, tym cały remont będzie trwał dłużej. Pod tym względem także widoczna jest zaleta znajdowania ekipy wykonującej remonty, ponieważ odbędzie się to po prostu prędzej. Z drugiej strony takie zadanie pochłonie sporo finansów. Za każdym razem jednak można być pewnym, że prace będą wykonane profesjonalnie i z dobrym skutkiem. Przy poszukiwaniu odpowiadającej firmy remontowej trzeba sprawdzić jej doświadczenie i to, ile lat funkcjonuje na rynku. Dobrze jest także poczytać opinie innych na jej temat, chociażby z takich źródeł jak strony WWW.

Brygady sprzątające - nieoceniona pomoc dla pracujących na etacie kobiet

Sprzątanie pomieszczeń
Autor: Sean Mulgrew
Źródło: http://www.flickr.com
Co ma zrobić kobieta - mama czwórki pociech - pracująca zawodowo i dysponująca dużą powierzchnią mieszkaniową, czyli pochłaniającą wiele czasu na sprzątanie? Często nie ma ona ochoty po powrocie z etatowej pracy na gruntowne czyszczenie swego mieszkania.

Eleganckie umeblowanie i nie tylko

Skórzana kanapa
Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Piękne i eleganckie meble nie jedynie mogą cieszyć wzrok, ale też stanowią nieocenioną wizytówkę całego domu. Schludny i miły dla oka wygląd wnętrza potrafi nie tylko oczarować gości, ale także znacznie przyczynia się do wytworzenia w budowli przyjemnej atmosfery.

Oddalona północ – bliskie społeczeństwu wnętrza do zamieszkania

Jasne wnętrze domu
Autor: Gwyneth Anne Bronwynne Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Odległa północ odznacza się tym, iż przez większość roku króluje tam niezbyt korzystna pogoda. Jest mroźno, wietrznie i śnieżnie. Kiedy już przychodzi wiosna miast przyjemnego ciepła otrzymujemy męczące roztopy śniegu, które ciągną się aż do maja. Co w tym momencie zrobić?

W swoim gniazdku to Ty jesteś królem

Dom jednorodzinny
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy dom powinien się prezentować jak na swoją funkcję przystaje – jako enklawa, w której wypoczywamy, przyjemnie spędzamy czas, w której zdajemy sobie sprawę, iż nic nam nie zagraża. Jak tego dokonać? Najzwyczajniej pomyśl rozsądnie o rozplanowaniu każdego z elementów, nie pozwól sobie na jakieś bezsensowne zagracanie, nie minimalizuj, dobierz każdy element pod swoje oczekiwania, bo przecież to Ty mieszkać będziesz w tym urządzanym mieszkaniu. Mody są fajne, lecz jedynie na jeden sezon, a co nam z najbardziej klasowego domu w okolicy, skoro nie będziemy z niego zadowoleni.

Chcemy udekorować własne wnętrza, ale nie bardzo orientujemy się jak

Pokój
Autor: Paul Hamilton
Źródło: http://www.flickr.com
Fantastycznie jeżeli sensownie podchodzimy do urządzania własnego mieszkania. Czyli zdrowa postawa jest mianowicie taka, że jeżeli czegoś nie wiemy, no takie jest nasze prawo, bez dwóch zdań nie możemy myśleć, iż zapytanie się lepiej poinformowanych jest najzupełniej pozbawione sensu.

Nowoczesna dekoracja mieszkań, wnętrz i lokali usługowych

aranżacja wnętrz
Autor: www.fotorolety.com
Źródło: www.fotorolety.com
Były takie czasy, choć pewnie nie wszyscy pamiętają, kiedy jedynym słusznym (i dostępnym) wystrojem domu była prosta meblościanka. Byliśmy przyzwyczajeni, że odwiedzając kogoś zobaczymy identyczny wystrój, który oglądaliśmy także przecież w naszym mieszkaniu. Tak to było, kiedy żadne nowinki dekoratorskie nie były w stanie przebić się do naszego kraju, nie mieliśmy ani szansy ani sposobności na zakupienie czegoś nowego, co mogłoby zastąpić utarty schemat. A jak to wygląda dziś?
Syndicate content