Skip to Content

mieszkania

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/pacala.szczecin.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kup ładny kinkiet

lampy
Autor: Technolux
Źródło: Technolux
Jeśli zależy nam na tym, żeby pokoik naszego malucha stał się wyjątkowy, powinniśmy pomyśleć o właściwym oświetleniu w pomieszczeniu dla naszego dziecka. Dobrze wybierając kinkiet wziąć pod uwagę to, czym interesuje się nasze dziecko. Kinkiety dla dzieci są rozmaite.

Mieszkanie a inne wydatki

meble
Autor: Dziedzic
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/zestaw_code_firmy_dziedzic.jpg
To jak mieszkamy mówi z jednej strony o naszej sytuacji finansowej, z drugiej o naszym podejściu do tematu wystroju wnętrz. Nie zawsze duże zarobki przekładają się na wspaniały wystrój wnętrz. Niektórzy z nas zwyczajnie nie zawracają sobie tym głowy, zamiast inwestować w mieszkanie oczekują na chwilę, gdy już naprawdę trzeba będzie coś zrobić z mieszkaniem. Wcześniej lepiej wydać oszczędności na coś bardziej potrzebnego, na przykład, na fantastyczne wakacje.

Tekstylne akcesoria do każdego mieszkania

sypialnia
Autor: Technolux
Źródło: Technolux
Dekorowanie wnętrz nie opiera się tylko i wyłącznie na prawidłowym dopasowaniu oryginalnych mebli tudzież sprzętów domowych. Ważne są także różnego rodzaju inne akcesoria, które tworzą idealną, spójną całość.

W jaki sposób dobrze nastawić się na remont domu?

remont mieszkania
Autor: BromfordGroup
Źródło: http://www.flickr.com
Odnawianie domu lub mieszkania zawsze jest sporym wyzwaniem dla mieszkańców. Zależnie od woli, umiejętności i możliwości finansowych można wykonywać prace samodzielnie lub zatrudnić odpowiednią ekipę. Ta pierwsza opcja, czyli robienie remontu samodzielnie można zrealizować po jednym warunkiem – że osoba remontująca jest doświadczona i potrafi wykonywać tego rodzaju prace. Rzecz jasna im mniej ludzi remontujących i im większe wnętrza do remontowania, tym całe przedsięwzięcie potrwa dłużej. W tym miejscu także widoczna jest zaleta zatrudniania firmy wykonującej remonty, gdyż będzie zwyczajnie prędzej. Z drugiej strony takie przedsięwzięcie będzie więcej kosztować. Zawsze jednak można mieć pewność, że prace będą wykonane profesjonalnie i solidnie. W trakcie szukania odpowiedniej firmy remontowej należy sprawdzić jej doświadczenie i to, jak długo funkcjonuje na rynku. Dobrze jest także zasięgnąć opinii innych na jej temat, chociażby z takich źródeł jak strony WWW.

Brygady sprzątające - nieoceniona pomoc dla pracujących na etacie kobiet

Sprzątanie pomieszczeń
Autor: Sean Mulgrew
Źródło: http://www.flickr.com
Co ma zrobić kobieta - mama czwórki pociech - pracująca zawodowo i dysponująca dużą powierzchnią mieszkaniową, czyli pochłaniającą wiele czasu na sprzątanie? Często nie ma ona ochoty po powrocie z etatowej pracy na gruntowne czyszczenie swego mieszkania.

Eleganckie umeblowanie i nie tylko

Skórzana kanapa
Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Piękne i eleganckie meble nie wyłącznie mogą cieszyć wzrok, ale także stanowią nieocenioną wizytówkę całego mieszkania. Schludny i miły dla oka wygląd wnętrza jest w stanie nie jedynie oczarować gości, lecz także znacznie przyczynia się do wytworzenia w budowli miłej atmosfery.

Oddalona północ – bliskie społeczeństwu wnętrza do zamieszkania

Jasne wnętrze domu
Autor: Gwyneth Anne Bronwynne Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Trudno dostępna północ ma to do siebie, że przez większość roku panuje tam mało korzystna pogoda. Jest mroźno, wietrznie i śnieżnie. Gdy już przychodzi wiosna zamiast przyjemnego ciepła otrzymujemy męczące roztopy hałd śniegu, jakie potrafią ciągnąć się aż do pierwszych dni maja. Co w takim momencie począć?

W swoim gniazdku to Ty jesteś królem

Dom jednorodzinny
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy dom powinien wyglądać jak na swoją funkcję przystaje – jako enklawa, gdzie odpoczywamy, przyjemnie spędzamy czas, w której zdajemy sobie sprawę, że nic nam nie zagraża. Jak to osiągnąć? Najzwyczajniej pomyśl mądrze o rozplanowaniu każdego z elementów, nie pozwól sobie na jakieś niepotrzebne zagracanie, nie minimalizuj, dobierz każdy element pod siebie, gdyż przecież to Ty będziesz tam mieszkać. Mody są okej, lecz sezonowe, a co nam z najbardziej modnego domu w okolicy, skoro nie będziemy z niego zadowoleni.

Chcemy udekorować własne wnętrza, ale nie bardzo orientujemy się jak

Pokój
Autor: Paul Hamilton
Źródło: http://www.flickr.com
Fantastycznie jeżeli sensownie podchodzimy do urządzania własnego mieszkania. Czyli zdrowa postawa jest mianowicie taka, że jeżeli czegoś nie wiemy, no takie jest nasze prawo, bez dwóch zdań nie możemy myśleć, iż zapytanie się lepiej poinformowanych jest najzupełniej pozbawione sensu.

Nowoczesna dekoracja mieszkań, wnętrz i lokali usługowych

aranżacja wnętrz
Autor: www.fotorolety.com
Źródło: www.fotorolety.com
Były takie czasy, choć pewnie nie wszyscy pamiętają, kiedy jedynym słusznym (i osiągalnym) wystrojem pokoju była prosta meblościanka. Mogliśmy być pewni, że odwiedzając kogoś spotkamy identyczny wystrój, który mieliśmy także przecież w naszym domu. Sytuacja taka miała miejsce, kiedy żadne trendy nie były w stanie przedostać się do naszego kraju, nie mieliśmy ani szansy ani okazji na zakupienie czegoś nowego, co mogłoby zastąpić utarty schemat. A jak to wygląda dziś?
Syndicate content