Skip to Content

moda

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/pacala.szczecin.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Second heandy to na ogół korzystna oferta

ubrania
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Twierdzenie, że odzież z tzw. lumpeksów jest beznadziejna jest całkowicie chybione! No co jak co, lecz w żadnym razie spodnice albo suknie, które kupimy w takim miejscu nie będą bardzo kiepskie. To oczywiste: w wielu przypadkach w istocie odzież używana to coś gorszego, ale postarajmy się nie generalizować. W żadnym wypadku nie będzie tak, że i tak nie damy rady z poszukiwaniami. No co jak co, ale odzież z second handu może zauroczyć: trzeba jednak spełnić kilka warunków!

Sukienki bawełniane na jesień, czyli sprawdzone lekarstwo na jesienną depresję

sukienka
Autor: sugarfree.pl
Źródło: sugarfree.pl
Potwierdzono naukowo, że brak światła słonecznego ujemnie wpływa na samopoczucie osobników gatunku homo sapiens. Brak ogrzewających promyków dokucza szczególnie zimową porą, ale jesienne dni też są bez słońca. Nie dziwi fakt, że ciemne chmury za oknem bywają przyczyną rozbicia, senności, migreny, czyli jednym słowem: smutku. Panie dysponują całym arsenałem narzędzi przeciwdepresyjnych i wytaczają przeciw jesiennej pogodzie najcięższe kolubryny.

Czy warto kupować kurtki puchowe i na jakie okazje zakładać tego typu okrycie

kurtka
Autor: Anne Worner
Źródło: http://www.flickr.com
Każda elegantka chce, żeby stale w jej szafkach pojawiały się nowe ciuszki. Faceci takiego problemu raczej nie mają, ale raz na jakiś czas również i oni muszą odświeżyć swoją garderobę. Nadchodząca zima jest znakomitą okazją, aby udać się do butików odzieżowych. Oprócz kupna typowo zimowych akcesoriów, czyli: nakryć głowy, szalików, mufek czy kozaków, prawdziwa dama nie zawaha się wydać monet na trwałe, ciepłe i nade wszystko modne, kurtki puchowe.

koszule dopasowane, koszule,

koszule flanelowe
Styl to bezustanna zmiana. Nowe trendy prędko się starzeją. Zastępują je drugie, jakie za chwilę także przestaną być kultowe. To co naprawdę jest istotne, to nie moda, a własny charakter. Bo jak stwierdziła wspaniała francuska projektantka Coco Chanel – moda się modernizuje, charakter pozostaje.

Jakie bluzki damskie są obecnie modne

Marynarski look w wiosennej kolekcji Anataki
Autor: Anataka
Źródło: Anataka
Moda, choć pozornie bardzo zmienna, uwielbia od czasu do czasu się powtarzać. Ponadto w dzisiejszych czasach bardzo wiele różnorodnych stylów jest uważanych za wyjątkowo modne. Najciekawsza moda to taka, która mieści się w pewnych konwencjach, lecz precyzyjnie ją przełamują bądź ożywiają dodatkowym walorem.

Firmy produkujące ubrania dla kobiet

kobieta z dużą ilością toreb
Źródło: flickr.com
Ubranie posiada od dawna istotną funkcję. Jako istotny element wyglądu zwraca uwagę pozostałych osób, czyli w pewnym sensie decyduje o pierwszym wrażeniu, jakie się sprawia. Ubiór może także wyróżniać daną osobę w gronie innych, w dobrym lub złym sensie.

Jakie ubrania wskazane jest zdobyć na okres gorący?

Bądź modna latem!
Autor: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkimi krokami zbliża się do nas okres letni. W tym czasie bardzo wielu z nas pragnie modnie wyglądać. Wygląd bowiem w wielu przypadkach świadczy o na samych, w takim razie też za wszelką cenę staramy się, by jego aspekty wizualne były dopieszczone pod każdym względem.

W swoim gniazdku to Ty jesteś królem

Dom jednorodzinny
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy dom powinien wyglądać jak na swoją funkcję przystaje – jako enklawa, gdzie odpoczywamy, przyjemnie spędzamy czas, w której zdajemy sobie sprawę, że nic nam nie zagraża. Jak to osiągnąć? Najzwyczajniej pomyśl mądrze o rozplanowaniu każdego z elementów, nie pozwól sobie na jakieś niepotrzebne zagracanie, nie minimalizuj, dobierz każdy element pod siebie, gdyż przecież to Ty będziesz tam mieszkać. Mody są okej, lecz sezonowe, a co nam z najbardziej modnego domu w okolicy, skoro nie będziemy z niego zadowoleni.

Na co zwrócić uwagę przy doborze ubrań?

moda
Autor: Olga Ruszkowska
Źródło: domodi.pl
Oczywiście, że nie szata zdobi człowieka, dobrze pomimo to czasami puścić wodze fantazji i wybrać w wędrówkę w świat mody. Dzisiaj każda osoba ma możliwość skoczyć do pobliskiej galerii handlowej i wybrać takie ubrania, jakie będzie chciał. Też Internet jest miejscem, w gdzie powinno się poszukać. Duża liczba firm pozwala na odesłanie produktu w w czasie do dwóch tygodni od przyjęcia przesyłki pocztowej, więc nie trzeba przejmować się, jeśli ubranie okaże się w niedobrym rozmiarze, albo po prostu będzie brzydkie. Nie trzeba zatem martwić się ryzykiem przy nabywaniu upragnionej spódnicy lub tuniki. Współczesny świat mody wydaje się być pełen możliwości, dzięki temu każda osoba jest w stanie skompletować taki strój, jaki będzie chciał.

Najlepsze pajacyki dla naszych dzieciaków

Autor: www.babymama.pl
Moda dla niemowląt w ostatnich latach naprawdę wyjątkowo poszła do przodu. Będzie okazja odszukać wiele ubranek, w jakich najmłodsi zaprezentują się zwyczajnie doskonale. Parę lat tamu rodzice kierowali uwagę tylko i wyłącznie na to, aby swoim dzieciom kupować najważniejsze kombinezony i nic poza tym. Jedynie od określonego wieku zatroszczyli się o to, aby malucha bardziej wystroić. Teraz zaś zwraca się uwagę na to, żeby już od narodzin malucha podarować mu to, co będzie dla niego najwłaściwsze.
Syndicate content