Coraz wyższy poziom usług, kiedy chodzi o przygotowywanie uroczystości weselnych w ostatnich sezonach.

Jeszcze wyższy zakres usług, gdy chodzi o przygotowywanie wesel w ostatnich latach rzeczywiście jest czymś, co da się bezproblemowo zauważyć. Z tego powodu narzeczeni wyjątkowo często decydują się na to, aby organizować wesele nie wyłącznie w specjalnie do tego przygotowanych aulach weselnych, jak na ten przykład jeszcze do niedawna miało to miejsce w małych miastach.

Continue reading

Wybieranie sali na wesele

Ślub jest ogromnie istotnym wydarzeniem dla wszystkich par. W tym dniu dwoje ludzi podejmuje decyzję o wspólnym życiu razem. Z tego powodu ten moment wymaga skrupulatnie zaplanowanej oprawy. Dla dużej liczby ludzi impreza weselna jest synonimem hucznego przyjęcia, wyprawianego prawdopodobnie dla ogromnej liczby gości. Rzecz jasna nierzadko czynnikiem decydującym w momencie organizacji wesela okazują się nie pragnienia, a możliwości finansowe. Z tego powodu zdarza się, że pary biorą pożyczkę na ślub i wesele. W każdym razie zdecydowana większość z nich stara się, by ten dzień wyszedł jak najlepiej.

Continue reading

Ślub gdzieś za granicą to coś niezapomnianego!

Pobranie się w kościele, do którego należy młoda? To niewątpliwie najczęściej spotykany scenariusz wśród Polaków. Jednakże nikt nie sugeruje, że to małżeński obowiązek: może księża i organista nie będą za bardzo zadowoleni, bo tak jakby stracili pieniądze, lecz tak czy siak możliwość, która za chwilę zostanie przedstawiona jest pod praktycznie każdym punktem czymś niesamowitym.

Continue reading

Nie akceptujesz tradycyjnego ślubu cywilnego? Oto coś dla Ciebie!

Każda z twoich koleżanek jest już po ślubie kościelnym. Miały bardzo gwarne imprezy weselne, były zwyczajowe zabawy, była muzyka na żywo, przyjechała familia z najbardziej oddalonych zakątków Polski, a także z zagranicy. Jacyś kuzyni i kuzynki, których nie widziano długie lata nagle zjawili się aż pierwsze, co przychodzi do głowy, to stwierdzenie: „ale żeście się zmienili”. No tak, wszystko to znasz, a często słyszysz pytania: kiedy przyjdzie na ciebie czas? Nie odpowiadasz, bo tak naprawdę chcesz mieć ślub kościelny, lecz nie taki, jak wszyscy.

Continue reading

Zaplanowanie uroczystości zaślubin oraz wesela – jakim sposobem dopiąć wszystko na ostatni guzik?

Niemal każda para młoda bardzo chce, aby dzień ich ślubu był najwspanialszym dniem w ich życiu. Aby jednak tak się stało, konieczne jest dokładne zaplanowanie wszystkich drobiazgów – bez zapięcia wszystkiego na ostatni guzik zdecydowanie szanse powodzenia są dużo mniejsze.

Continue reading